Barion Pixel

info@cooponline.hu | +36 (30) 016-2359 | (munkanapokon 10-16 óra között) | Ingyenes kiszállítás 30.000 Ft felett! | 15 napos pénzvisszafizetési garancia! | Rólunk | Ügyfélszolgálat

Hajmosó natúr szappan, sampon,- ricinus-és dió olajjal, citrom illattal 120g – Napvirág

1599 Ft
13324 Ft / kg
Add to Wishlist
SKU: 5555550068659
Kategóriák: ,

Garantált termékek

holnapra, otthonra, országosan!

Ingyenes házhozszállítás

30.000 Ft felett!

Törzsvásárlói program

Exkluzív kedvezmények törzsvásárlóinknak!

Pénzvisszafizetés

15 napos pénzvisszafizetési garanciát vállalunk!

Leírás

A dióolaj magas telítetlen zsírsav tartalmának és E-vitamin tartalmának köszönhetően nagyon jó bőrregeneráló tulajdonságokkal rendelkezik, jótékony hatással van a kiszáradt, hámló, leromlott fejbőrre éppúgy, mint a zsíros fejbőrre.  

Használata:
heti 2-szeri használattal, a benedvesített hajat habosodásig átdörzsölni a szappannal, majd bő vízzel átöblíteni. A hajszálak selymes tapintása érdekében lehet vízben oldott ecetes öblítést alkalmazni (2L víz, 1 dl 10%-os ecet arányban).

Összetevők: kókuszolaj; olívaolaj; ricinusolaj; dióolaj; szőlőmag olaj; méhviasz, citrom illóolaj; 

 
Fontos:  minden oldalról, alaposan dörzsölve, a hajtincsek közé ujjal betúrva végezzük az öblítést. Ha zsíros hatást érez, az a szappan maradék a hajszálakon. Ennek nem szabad így lennie.
 
A vékony szálú hajat elég vízzel alaposan öblíteni, ha vastagabb szálú, akkor ajánlott az enyhén ecetes vizes, vagy hajbalzsamos lágyítás. Mindenképpen egy bársonyos, puha haj kell, hogy legyen a szárítás után az eredmény.
 
A hajszálak vastagságától függően, mosás után a haj igényli a öblítést, mely történhet enyhén ecetes vízzel vagy hajbalzsammal (ha drótos a haj, akkor mindenképpen lágyítani kell). A drótos hatást érez, az a szappan maradék a hajszálakon. Mindenképpen egy bársonyos, puha haj kell, hogy legyen a szárítás után az eredmény.
 
Amennyiben nem sikerül ilyen eredményt elérni tanácsaink szerinti hajmosás után sem, nyugodtan vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink bármelyikén és segítünk a készítmény helyes alkalmazását megtanulni. 
 
Használata közben ügyeljünk, hogy szembe ne kerüljön. Ha megtörtént, tiszta, bő vízzel azonnal öblítsük ki.
 
A szappant két mosakodás között tartsuk szárazon.
 
A GYÁRTÁS SORÁN ÁLLATOKON TESZTELÉSI KÍSÉRLETEKET NEM VÉGEZTÜNK!

|en

További információk

Tömeg 120 g

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.

Termék kép
FA DEO PINK PASSION 150ML

COOP UHT TEJ 2.8% KUPAKOS 1L

440 Ft 440 Ft

COOP NAPRAFORGÓ ÉTOLAJ 1L

920 Ft 920 Ft

COOP KÖRDOBOZOS CS.MELL SONKÁS SAJT 140G

550 Ft 550 Ft

FA DEO MYSTIC MOMENTS SHEAVAJ 150ML

1100 Ft 1100 Ft

COOP PARENYICA 105G

760 Ft 760 Ft

HAME PARASZTOS SERTÉSMÁJKRÉM 105G

540 Ft 540 Ft

COOP SERTÉSMÁJAS KRÉM 50G

240 Ft 240 Ft

COOP KENH.FZS.ÖML.SAJT NATÚR KÖRD. 140G

550 Ft 550 Ft

Törzsvásárló leszek!

COOP ONLINE – Törzsvásárlói program

A Coop Online-nál értékeljük hűséged, így létre hoztunk egy törzsvásárlói programot, amely azonnali kedvezményekre, pontgyűjtésre és beváltásra, illetve további szuper ajánlatokra jogosít fel.

Részletek